דף הבית   English
*שם מלא
*דוא''ל
*טלפון
*עיר מגורים
אשמח לקבל עדכונים מאגודת ניצן. בכל עת ניתן להסיר את כתובתך
facebook nitzan page link
אגודת ניצן > תרומות

תרומות

 

שלום לך

זוהי תפילה לאלוהים שכתב ילד לקוי למידה והוא אחד מתוך עשרות אלפי התלמידים והבוגרים המוגדרים כסובלים מליקויי למידה, קשיי הסתגלות ותפקוד.

אחד מעל עשרה ילדים בישראל סובל מליקוי למידה כלשהו.  הליקוי יכול להתבטא בקריאה, בחשבון, או ביכולת הקשב והריכוז.  לעיתים נקראים ילדים אלה בטעות "עצלנים" או "איטיים" אך הם אינם כאלה.  בעייתם נובעת מאי יכולתם לעבד את הנלמד כמו שמעבדים אותו רוב בני גילם.

ילדים הסובלים מליקויי למידה זקוקים לשיטות למידה מיוחדות ולקצב למידה אחר.

עם התערבות טיפולית נכונה ילדים אלה יוכלו לתפקד היטב בלימודים ובחברה ולמצות את הפוטנציאל האישי הגלום בהם. 

אגודת ניצן היא אגודת הורים ומתנדבים המסייעת באמצעות 40 סניפים ברחבי הארץ, לאתר, לאבחן, לטפל ולשקם ילדים ובוגרים עם לקויי למידה.

בניצן אנו עוזרים לילדים אלה לפרוח.

אגודת ניצן מציעה שירותי אבחון דידקטי ופסיכולוגי, טיפולים פרא-רפואיים, שיקום לקראת חיים עצמאיים בתחום החברה והתעסוקה ועוד. 

לאגודה צוות מקצועי ומסור של מאבחנים, מורים, מדריכים, מרפאים בעיסוק, פסיכולוגים ומתנדבים העומדים לרשות הילדים והבוגרים ליקויי הלמידה ומשפחותיהם.

אגודת ניצן מקיימת השתלמויות, קורסים למורים, למאבחנים, ליועצים ולאנשי מקצוע לקידום המודעות הציבורית לנושא זה ולהעמקת הידע.

חשוב לדעת - כל השירותים באגודת ניצן ניתנים במחירי העלות בלבד, ללא כל כוונת רווח.

ילדים רבים ממשפחות שידן אינן משגת לשלם עבור האבחונים והטיפולים זוכים למלגות.

בעזרת תרומתך הברוכה יתאפשר לנו להרחיב את שירותנו, לאבחן יותר ילדים ובוגרים מעוטי יכולת, לסייע להם להתגבר על הייאוש ולפלס את דרכם בחברה.

בשם ילדי ניצן ובשמי, תודה.

ניתן לתרום באמצעות לחיצה כאן או בטל'  03-5372266 

      

עפרה אלול

יו"ר אגודת ניצן