דף הבית   English
*שם מלא
*דוא''ל
*טלפון
*עיר מגורים
אשמח לקבל עדכונים מאגודת ניצן. בכל עת ניתן להסיר את כתובתך
facebook nitzan page link

אגודת ניצן בשיתוף פעולה ייחודי עם בית הספר E.Z.WAY להכנה לפסיכומטרי

בהיותנו הארגון הגדול בארץ לטיפול בילדים ובבוגרים עם ליקויי למידה והפרעת קשב, חשוב לנו לסייע לתלמידים גם בצומת קריטית זו של קבלה ללימודים אקדמיים, הכרוכה לא פעם באתגרים עבור מועמדים עם ליקויי למידה ו/או הפרעת קשב.

אגודת ניצן חברה לבית הספר  E.Z.WAY המעביר קורסי הכנה לפסיכומטרי ללקויי למידה, מאז 2003, ועורך פרויקטים נרחבים של הכנה לפסיכומטרי והקניית מיומנויות למידה עבור כלל המכינות הקדם אקדמיות באוניברסיטאות ובמכללות השונות בארץ. 

מטרתו של שיתוף הפעולה עם E.Z.WAY הינה לסייע לבוגרים עם לקויי למידה ו/או הפרעת קשב בצומת קריטית זו של קבלה ללימודים אקדמיים ולהגשים את חלומותיהם, להתקבל לפקולטה עליה חלמו ולהגיע מוכנים הרבה יותר.

במסגרת שיתוף הפעולה, אנו מציעים אימון רגשי קוגניטיבי לכל תלמיד שירשם לקורס של חברת E.Z. WAY המיועד לתלמידים עם לקויי למידה ו/או הפרעת קשב. המפגש הראשון הינו ללא עלות.

האימון הינו בשיטת ה-(E.C.C (Emotional Cognitive Coaching לאימון רגשי קוגניטיבי, שהינה שיטה מבוססת מחקר, המיושמת בהצלחה מעל לעשור בארץ ובעולם. במסגרת תהליך זה לומדים המתאמנים להבין הקשר בין רגשותיהם, מחשבותיהם ודפוסי ההתנהגות שלהם, מתוך מטרה לחולל שינוי בחייהם ולהשפיע על התפקוד וההתנהלות שלהם, תוך הצבת יעדים ברי השגה.

לפרטים נוספים: טלפון 1-700-70-70-07 | מייל a@ezway.co.il

 איזי ווי