דף הבית   English
*שם מלא
*דוא''ל
*טלפון
*עיר מגורים
אשמח לקבל עדכונים מאגודת ניצן. בכל עת ניתן להסיר את כתובתך
facebook nitzan page link

הענקת אות יקיר/ת ניצן למתנדבי האגודה

אגודת ניצן ציינה 50 שנה להיווסדה באירוע חגיגי ומרגש עם מקימיה ומתנדביה הבולטים, אשר מלווים אותה באהבה ובנתינה שנים רבות. והעניקה אות יקיר ניצן למתנדבי האגודה לאורך השנים אשר תרמו תרומה משמעותית לאגודה ולפועלה.

 שוש אילת

אות "יקירת ניצן" הוענק לגב' שוש אילת, יו"ר ניצן מגדל העמק

שוש, מורה ומדריכה במשרד החינוך, מכהנת למעלה מעשור כיו"ר ניצן בית שאן והעמקים.
בשנים האחרונות היא מנהלת את הסניף בהתנדבות, תוך שמירת קשר רציף עם הרשות המקומית ובתי הספר, ובכך תורמת לילדי בית שאן הזקוקים לאבחון ולטיפול.
שוש מהווה אוזן קשבת לילדים ולהוריהם ומעניקה להם ייעוץ והכוונה.

   
דוד אריאל

אות "יקיר ניצן" הוענק למר דויד אריאל, יו"ר ניצן אשקלון

דוד, איש יקר ואמיץ, אוהב האדם והארץ, אשר שרד את תופת השואה, לחם במלחמות ישראל והשתחרר מצה"ל בדרגת סא"ל. 
מזה 20 שנה הוא מתנדב באגודת ניצן ומכהן בתפקיד יו"ר סניף אשקלון.
דוד לוקח חלק פעיל בכל הנעשה בסניף. בעשייתו הברוכה ואישיותו המיוחדת המשלבת צניעות, חוכמה, טוב לב ונועם הליכות, הוא מניף את נס הדגל של ניצן באשקלון.

   
 שלמה בנישתי אות יקיר ניצן הוענק לשלמה בנישתי, חבר בוועד המנהל של אגודת ניצן

שלמה, חבר בוועד המנהל של אגודת ניצן קרוב ל 30 שנה, מכהן כחבר בועדת הכספים של האגודה ובהנהלת סניף ניצן נס- ציונה. אגודת ניצן עבורו הינה משפחה אוהבת ותומכת, הממלאת את הלב והנשמה. שלמה הינו "השומרוני הטוב" של האגודה ומהווה את אחד מעמודי התווך שלה. במסגרת תפקידיו המגוונים הוא מסייע רבות בהקמת סניפים וכן מלווה סניפים הזקוקים להכוונה וייעוץ. כשנקרא לדגל- יוצא שלמה לשליחות, ועד שלא מסיים אותה- לא שב. תמיד מוכן ודרוך לקראת המשימה הבאה.
   
רחל בר ניר

אות "יקירת ניצן" הוענק לגב' רחל בר-ניר יו"ר ניצן הרצליה

רחל, אם לבן במערך הדיור, בעלת וותק של שנים רבות במשרד החינוך בתפקיד מפקחת אגף ילדים ונוער בסיכון, מתנדבת פעילה בניצן מזה כעשור- 10 שנים. מאז 2009 היא מכהנת כיו"ר סניף הרצליה ובשנתיים האחרונות חברה בהנהלת ניצן. 
רחל, אישה משכמה ומעלה, מקדישה מזמנה רבות, מתוך תחושת שליחות והבנה כי הסניף בהרצליה הוא בית שני לחברים בו.

 

 

גורודוצקי

אות "יקיר ניצן" הוענק למר שמואל גורודצקי, מתנדב בסניף רמת גן

שמואל פועל מזה למעלה מ- 25 שנים למען ילדי ניצן רמת גן. מדי שנה הוא תורם ומגייס מלגות רבות לשיעורי הוראה מתקנת עבור ילדים ממשפחות שידן אינה משגת. שמואל אף גייס תורם למימון הקמת בית ניצן ברמת גן. מאז בנייתו, דואג שמואל לתקינות המבנה ואחזקתו, פנים וחוץ. התנדבותו שאינה תלויה בדבר, לרווחת ילדי ניצן ר"ג, הביאה לשיפור משמעותי בתפקודם הלימודי והרגשי של ילדים רבים, ובכך תרמה רבות לטיפוח הדימוי העצמי והמוטיבציה בקרב ילדים אלו ובני משפחותיהם.

   
 גיברלטר

אות "יקיר ניצן" הוענק למר רמי גיברלטר, ממקימי סניף אילת

רמי נמנה על מקימי סניף ניצן באילת ופעיל בו מעל 20 שנה, מסייע לתחזוקתו השוטפת של הסניף ופועל רבות לקידום והידוק הקשר בין הרשות לסניף. בפעילותו המבורכת, המאופיינת בשפע יוזמה ותושייה, תורם רמי רבות להעלאת המודעות הציבורית בנושא לקויות למידה בעיר אילת.

   
אהרונה גל

אות "יקירת ניצן" הוענק לאהרונה גל, יו"ר סניף משגב

אהרונה, עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות בהכשרתה, פועלת מזה שנים למען אוכלוסיית לקויי הלמידה. אהרונה הקימה את סניף ניצן במשגב וניהלה אותו כ- 10 שנים. מזה 4 שנים, היא מכהנת כיו"ר הסניף בהתנדבות. אהרונה מהווה אוזן קשבת עבור ילדי הסניף והוריהם ומסייעת רבות בהתנדבות בהוראת הילדים ובהדרכת ההורים.

   
שמואל גרוס

 אות "יקיר ניצן" הוענק לד"ר שמואל גרוס, יו"ר סניף נתניה

שמואל, רופא ילדים ונוירולוג בכיר, החל את דרכו בניצן נתניה בשנת 1983 כחבר הנהלה, ומאז כשני עשורים מכהן כיו"ר הסניף. שמואל יוזם ומארגן פעילויות להעלאת המודעות הציבורית ולקידום אוכלוסיית לקויי הלמידה בעיר נתניה. בדרכו המיוחדת, רגישותו, צניעותו ונועם הליכותיו הוא מסייע לאורך השנים לאלפי ילדים ובוגרים הזקוקים לניצן כדי לפרוח.

   
אבי דותן

אות "יקיר ניצן" הוענק למר אבי דותן, יו"ר ניצן מגדל העמק

אבי ששירת בצה"ל שנים רבות, נמנה על יוזמי ומקימי סניף ניצן במגדל העמק, ומשמש כיו"ר הסניף מזה 16 שנה. אבי, מתנדב פעיל ונמרץ, אשר עושה את מלאכתו נאמנה למען הקהילה. הוא שותף פעיל בתכנון הפעילות השנתית בסניף, אחראי על המעקב אחר ביצוע תוכניות העבודה וההתנהלות הכספית, ומקיים קשר הדוק, רציף ופורה  עם הרשות המקומית. 

   
סשה דפנא

אות "יקיר ניצן" הוענק למר סשה דפנא, יו"ר ניצן תל-אביב

סשה, אב לבן במערך הדיור, מתנדב למעלה מ-20 שנה כחבר הנהלה, גזבר, ובשנים האחרונות מכהן גם כיו"ר סניף תל אביב. מתוך ראיה רחבה והבנה של צרכי הבוגרים, וכשטובת הכלל לנגד עיניו, הצליח סשה לגייס את עזרתו של ראש העיר ופעל רבות להקצאת קרקע למבנה עבור בוגרי ניצן. במסירותו ועשייתו הרבה סשה מהווה את אחד מעמודי התווך של הסניף.  

   
אביבה הררי

אות "יקירת ניצן" הוענק לגב' אביבה הררי, ממקימי ניצן רחובות

אביבה החלה את התנדבותה בניצן בתחילת שנות ה- 80 , כאשר הגיעה עם בנה לסניף רחובות. מאז לא נפרדה דרכה מהאגודה. בשנים בהן כיהנה כיו"ר הסניף סייעה רבות בגיוס תרומות למבנה הסניף, הרחבת השירותים והפעילויות בו, תוך גיוס עובדים ומתנדבים נוספים, וטיפוח הקשר עם הרשות המקומית. תרומתה העצומה עודנה נושאת חותם.

 

   
יהודה טנצר

אות "יקיר ניצן" הוענק למר יהודה טנצר, ממקימי ניצן רחובות

יהודה, ממקימי סניף ניצן רחובות, כיהן כמנהל המעבדות בפקולטה לחקלאות ברחובות, ומאז פרישתו לגמלאות, לפני למעלה מ 20 שנה הוא מכהן כחבר הנהלת הסניף. יהודה, הנושא בתפקיד החשוב של חשב הסניף, מנהל במסירות ומקצועיות את מערך הנהלת החשבונות, ובכך מסייע רבות לקידומו ולפעילותו השוטפת של הסניף. גם בימים אלו, וממרום גילו, ממשיכה ההתנדבות להוות חלק מרכזי וחשוב בחייו.  

   
חדוה יחזקאלי

 אות "יקירת ניצן" הוענק לגב' חדווה יחזקאלי, ממקימי ניצן חדרה 

חדווה נרתמה לסייע בהקמת סניף ניצן בחדרה כבר בשנת 1985, ומאז שנת 1988 חברה בהנהלת הסניף. כיום, היא מכהנת כסגנית ראש עיריית חדרה ובמסגרת תפקידה פועלת רבות להסדרת מבנה קבע לסניף. חדווה, בעלת אוזן קשבת ולב פתוח מסייעת רבות לפעילות הסניף ומערך ההסברה, ובכך תורמת להעלאת המודעות לנושא לקויות הלמידה. 

 

   
גאולה יפה

אות "יקירת ניצן" הוענק  לגב' גאולה יפה, יו"ר ניצן רמת גן 

 גאולה – יקירת העיר רמת גן -  מייסדת סניף ניצן רמת גן, הצטרפה לאגודת ניצן לפני 24 שנים, לאחר שנים רבות מאוד של פעילות התנדבותית וניסיון תעסוקתי מרשים. מעבר לכהונתה כיו"ר הסניף, בשנים האחרונות היא מכהנת גם כחברת הנהלה, חברה בועדת הכספים ונציגת ניצן במועצה להתנדבות. בזכות פעילותה הברוכה, הנעשית ללא ליאות ומתוך תחושת שליחות עמוקה, גאולה סייעה וממשיכה לסייע לאלפי ילדים להאמין בעצמם, להתקדם ולהשתלב באופן מיטבי בחברה.

   
אהרון לוין

אות "יקיר ניצן" הוענק לאהרון לוין, מתנדב בניצן אשדוד 

אהרון מתנדב באגודת ניצן למעלה מ- 20 שנה כגזבר סניף אשדוד וכחבר בוועדת הכספים, מקדיש רבות מזמנו ומרצו לטיפול בנושאים הפיננסיים של הסניף, ומטפל נאמנה בכל פנייה ובקשה של הצוות, כמו גם של גורמי הרשות המקומית. מעורבותו בחיי היום יום בסניף מעניקה בטחון ושקט לצוות הניהולי. את כספי מתנות יום הולדתו ה- 80 לפני כשנה, תרם לסניף!

 

   
יעל מאור

אות "יקירת ניצן" הוענק ליעל מאור, ממיסדות ניצן פתח-תקוה 

יעל, חברת הנהלה באגודת ניצן, ממייסדות סניף ניצן בפ"ת. מזה כ- 30 שנה היא פועלת בהתנדבות מלאה. יעל עורכת הגהות לאבחונים, מטפלת בכל נושאי הארכיב, מעניקה ייעוץ והדרכה להורים, ומהווה אוזן קשבת לכל הפונים. במהלך השנים "אימצה" יעל מספר תלמידים במטרה לחזקם לימודית ורגשית באמצעות שיעורי הוראה מתקנת. באישיותה הנעימה ובצניעותה היא משמשת דוגמה לכל המתנדבים בסניף.

   
שלום מחפוד

אות "יקיר ניצן" הוענק למר שלום מחפוד, יו"ר ניצן אופקים 

שלום שימש במשך שנים רבות כמורה, מחנך ומנהל בית הספר "נחלים" – מועצה אזורית "מרחבים" בנגב. שלום הינו היוזם והמייסד של סניף ניצן באופקים. הקמת הסניף בשנת 1988 הינה עדות לאופיו, נחישותו וערכיו- שלום פעל ללא לאות להקמת הסניף, בדבקות ובמסירות אין קץ. מאז הקמת הסניף ועד היום, הוא מכהן כיו"ר הסניף, חבר הנהלת ניצן וחבר בוועדת המלגות. פעילותו של שלום נעשית מתוך תחושת שליחות, אחריות ומסירות ומהווה דוגמה ומופת. 

   
אלברט פוטרמן

אות "יקיר ניצן" הוענק למר אלברט פוטרמן, יו"ר ועדת הכספים של האגודה 

אלברט, חשב בנק דיסקונט, פועל בהתנדבות מזה שנים רבות כיו"ר ועדת הכספים של האגודה. ועדה חשובה זו מפקחת ומייעצת בכל הנושאים הכלכליים, לרבות אישור תקציב האגודה והדוחות הכספיים השנתיים. באופיו השקט והצנוע ובכישוריו המקצועיים, מהווה אלברט "נכס" חשוב לעמותה.

 

   
מירה פיין

אות "יקירת ניצן" הוענק לגב' מירה פיין, ממיסדי אגודת ניצן 

מירה פיין, ממייסדי אגודת ניצן, ניהלה את סניף תל-אביב במשך כ-20 שנה, הייתה חברת הנהלת ניצן ת"א, ומזה שנים מכהנת בתפקיד מזכירת כבוד של האגודה. מירה, שהגיעה לאגודה בזכות בנה, הייתה בין התומכים והיוזמים של הקמת המרכז הארצי אשר היווה מנוף לפתיחת סניפי ניצן ברחבי הארץ. תרומתה לאגודה לא תסולא בפז!

 

   
צביקה פרליס

אות "יקיר ניצן" הוענק למר צביקה פרליס, ממקימי ניצן רחובות 

צביקה, ממקימי סניף ניצן ברחובות, הינו דמות ציבורית מוערכת בעיר. מזה כ- 30 שנה מכהן צביקה כחבר הנהלת הסניף. לכל אורך השנים הוא תורם מניסיונו המקצועי ומלווה פרויקטים במסגרת מערך הדיור בקהילה, ובימים אלו אף שוקד על הקמתו של מבנה חדש לבוגרי ניצן. בזכות פעילותו המבורכת זוכה ניצן למעמד ציבורי משמעותי בכל מוסדות הציבור בעיר 

 

   
יהודה צפריר

אות "יקיר ניצן" הוענק  למר יהודה צפריר, מתנדב בניצן חיפה

תחילתו של הקשר בין יהודה לאגודת ניצן לפני כ-15 שנים, בפגישה אקראית בסניף חיפה.
יהודה, שהתרשם מאוד מפעילות העמותה, החליט להתנדב לשורותיה, ומאז מכהן כחבר הנהלה ובתפקיד גזבר. במסגרת תפקידו הוא אחראי על ניהול התקציב השנתי, כח אדם ופיתוח שירותים. התנדבותו, כאישיותו, נעשית בצניעות, מתוך תחושת שליחות ובנאמנות אין קץ.

   
בני קרוצ'י

אות "יקיר ניצן" הוענק למר בני קרוצ'י, יו"ר ניצן באר שבע

בני כיהן במשך שנים רבות  בתפקיד מנהל בנק מסד בבאר שבע. את התנדבותו בניצן החל לפני כ 20 שנה, תחילה- כיו"ר סניף באר שבע, ובשש השנים האחרונות גם כגזבר. לאורך כל השנים הוא מעורב בכל פעילויות הסניף. עשייה הראויה לציון מיוחד הינה פרוייקט בנייתו של מבנה חדש, לצד שיפוצו של המבנה הקיים, אותו הוביל בני מהשלב הראשוני של אישור ההצעה בהנהלה ועד לשלב השלמת המבנה.  

   
 בני רצאבי

אות "יקיר ניצן" הוענק  לבני רצאבי, יו"ר ניצן יהוד

בני מתנדב בסניף ניצן יהוד מאז הקמתו, תחילה- כחבר הנהלה, ובשנים האחרונות- מכהן כיו"ר הנהלת הסניף, חבר בהנהלת ניצן ויו"ר וועדת המלגות. פעילותו הברוכה של בני, הנעשית במסירות ובאהבה רבה, מכוונת לרווחתם של ילדי הסניף והוריהם. בימים אלו שוקד בני על הקמתו של מבנה חדש לסניף, בסיוע הרשות.  

 
   

 אות "יקירת ניצן" הוענק לגב' שרה יעקבי

שרה יעקבי, מהמאמהות המייסדות של ניצן בישראל. מסורה לרעיון וחזקה במעשה. הקימה את ניצן נהריה ב-1984 ומונתה ליו"ר ניצן ארצי בשנת 1991.
בססה את התשתית המעשית המקצועית, הצטיינה בקשרי החוץ וגיוס המשאבים לטובת ניצן בכלל ונהריה בפרט. 


אות "יקירת ניצן" הוענק לפרופ' מלכה מרגלית

פרופ' מלכה מרגלית הנה אשת אקדמיה ומחקר בכירה אשר פעלה ללא ליאות לאורך השנים למען קידום זכויותיהם של תלמידים לקויי למידה בישראל.
מלכה מלווה את אגודת ניצן עוד מימיה הראשונים, ובמחקריה מעריכה ומוקירה את פעילותה כעמותת הורים המשמיעה את קולם של הילדים וההורים. היא יזמה את הקמתה של האוניברסיטה להורים בניצן, ובאופן זה חיברה את ניצן עם ביה"ס לחינוך באוניברסיטת ת"א, וכן עם גורמים אקדמיים ומקצועיים נוספים בארץ ובחו"ל.

אות יקירת ניצן הוענק לגב' אווה יונש 

אווה מכהנת כחברת הנהלה בכירה מעל 15 שנים והיא גזברית פעילה בסניף.
בפעילותה הברוכה, המאופיינת בחיוניות, אהבה ומסירות אין קץ, היא מסייעת לפעילותו השוטפת של הסניף.
התנדבותה של אווה תורמת רבות להעלאת המודעות הציבורית בנושא לקויות למידה.