דף הבית   English
*שם מלא
*דוא''ל
*טלפון
*עיר מגורים
אשמח לקבל עדכונים מאגודת ניצן. בכל עת ניתן להסיר את כתובתך
facebook nitzan page link

בוגרי ניצן רחובות מעלים מחזמר: "מרחובות עד ברודווי החלום שהתגשם"


במהלך חודש המודעות לבעלי אוכלוסיות מיוחדות ברחובות, העלו בוגרי ניצן רחובות את המחזמר "מרחובות לברודווי – החלום שהתגשם". זהו המופע הראשון מתוך סדרת הופעות שיעלו במהלך השנה הקרובה.

ברודוי 1
ברודוי 2

את הערב פתחה מנהלת ניצן רחובות, אירית ירון, אשר ברכה את כל הפועלים בעשייה המבורכת בניצן רחובות, וציינה את השם שנבחר למופע, המתאר את החלום שהתגשם לשחקני המופע, בוגרי ניצן רחובות: "החלום שלהם, מאנשים שלא תמיד צלחו בחברה ולעתים היו במקומות קשים ודחויים, מתגשם והיום הם על הבמה בזכות עצמם ובזכות הדרך שעברו עומדים על הבמה ומופיעים בפי קהל רב בגב זקוף וראש מורם."

לאחר הברכות, העלו הבוגרים את המחזמר, עליו עמלו יחד עם אורלי פריד בימאית ומפיקת המחזמר. אורלי באישיותה המיוחדת הצליחה להגיע עם הבוגרים לפסגות גבוהות. המחזמר מורכב משירים הלקוחים מתוך מחזות זמר בארץ ובחו"ל, כגון פנטום האופרה, גריז, הלהקה ועוד. את השירים בחרו השחקנים לאחר שצפו בסרטונים רבים והביאו את בחירתם אל קדמת הבמה באמצעות קטעי שירה ומשחק. הבוגרים הפליאו וריגשו בשירתם, בריקודים, בקטעי המשחק, בתלבושות הססגוניות ובעיקר בביטחון, בגאווה והשמחה אשר הפגינו על הבמה. הקהל לא נשאר אדיש -התרגש ודמע, מחא כפיים והריע לשחקנים ולבימאית. 

גברת שנכחה בקהל, לא הפסיקה להתרגש ולשיר יחד עם הבוגרים את כל השירים, היא מספרת בהתרגשות: "הם מדהימים, ומרגשים. לא האמנתי שאראה כל כך הרבה כישרון ומקצועיות. הופתעתי מהיכולות שלהם, מהבטחון שלהם. הם מקסימים ואני בהחלט אשמח להמשיך ולראות עוד מהיצירות שלהם בעתיד. כל הכבוד לבוגרים ולאורלי, אשר במקצועיות ובאנושיות מופלאה, הצליחה להוציא מהם את כל הכישרון הזה ולהפיק מחזמר מושקע ומרתק."

גם בוגרי ניצן יודעים לספר, עד כמה התרגשו כאשר עמדו על במה, אל מול קהל רב, ובאומץ והתרגשות עצומים, ניתנה להם ההזדמנות להראות את יכולותיהם וכישוריהם. השמחה והגאווה בעיניהם לנוכח מחיאות הכפיים והתרועות היו תעודת הוקרה לכל צוות ניצן ובמיוחד לבוגרי ניצן רחובות.

המופע הבא יעלה בתאריך 13/2/2018 במעמד ראש העיר. המופע יתקיים באולם מופת בשעה 20:00 , למידע ניתן לפנות לניצן רחובות 089468988

ברודוי 3