דף הבית   English
*שם מלא
*דוא''ל
*טלפון
*עיר מגורים
אשמח לקבל עדכונים מאגודת ניצן. בכל עת ניתן להסיר את כתובתך
facebook nitzan page link

בוגרי ניצן רחובות חוגגים את כניסת השנה החדשה

לקראת ראש השנה 2018, התכנסו בוגרי דיור ומועדון ניצן רחובות בבית ניצן, כדי לחגוג את ראש השנה הקרב ובא. אורחים רבים הגיעו כדי לחגוג יחד ולכבד את הבוגרים והצוות: משפחות, אנשי צוות, מתנדבים והנהלה, מעסיקים ואורחים מכובדים נוספים.

רכזת הדיור, חגית ברומברג, ברכה את הנוכחים ותיארה את הפעולות הרבות והמגוונות המתבצעות בניצן. לאחר הברכות, הבוגרים העלו תוכנית אמנותית בסימן 70 שנה למדינת ישראל בהפקה משותפת של אורלי פריד, מדריכת חוג המחזמר של ניצן, וחגית ברומברג.

הבוגרים הפליאו וריגשו בשירי ארץ ישראל, ריקודים וקטעי קריאה מרגשים. הם סיפרו ושרו על פועלה של המדינה לאורך השנים, על נופיה וזיכרונותיה. על משחקי ילדות, טיולים בארץ וכמובן, על ירושלים. הקהל התרגש ולא הפסיק להתפעל מהביטחון והגאווה ותחושת האחווה והאושר שהציפו את הבוגרים.

מספר דודי רוזן, רכז הדירות בניצן רחובות: "אנשים בקהל התרגשו, הריעו לבוגרים ושרו עימם יחד. לא הפסיקו לשבח את ההופעה המקצועית שלהם. הם כל כך מרגשים. כל הכבוד להם על הביטחון, על העוצמה ועל היכולת המופלאה להעמיד מופע מקצועי ומרגש, כפי שהיה בערב זה".

גם בוגרי ניצן יודעים לספר, עד כמה התרגשו לחגוג יחד עם הנוכחים בקהל, ובאומץ והתרגשות עצומים, להופיע, לשיר ולרקוד בפניהם. השמחה והגאווה בעיניהם לנוכח מחיאות הכפיים והתרועות היו תעודת הוקרה לאורלי ולצוות ניצן שמשקיע רבות, ובמיוחד לבוגרי ניצן רחובות. 

ראש השנה 1 
 ראש השנה 2