דף הבית   English
*שם מלא
*דוא''ל
*טלפון
*עיר מגורים
אשמח לקבל עדכונים מאגודת ניצן. בכל עת ניתן להסיר את כתובתך
facebook nitzan page link
סניפים > חדרה > טיפולים רגשיים והדרכות

טיפולים רגשיים לילדים והדרכות להורים בניצן חדרה

 

כל הטיפולים יעשו על ידי פסיכולוגים המתמחים בטיפול בילדים עם דגש על ילדים עם לקויות למידה וקשב. בכל מקרה יערך בירור צרכים והתאמת הטיפול המתאים.

ייעוץ ממוקד - בשאלות התפתחות של ילדים
מפגש או שניים לבירור אבחון וייעוץ בנושא ספציפי המטריד את ההורים, הרטבה, קושי להירדם, שאלות לגבי כישורי תקשורת.


הדרכת הורים - תהליך ממוקד לניסוח עקרונות תקשורת והתנהגות הוריים
תהליך ממוקד של חמישה מפגשים. המתקיים ללא הילד, לבירור תמונת הקושי בבית ובמשפחה, לאיתור דפוסים הורים מועילים ולהכוונה עד יישומם המוצלח בחיי היומיום.


טיפול אינדיווידואלי לילדים בגישה דינמית (טיפול במשחק)
תהליך ממושך ויסודי לטיפול בקשיים רגשיים נרחבים. דימוי עצמי קושי ביצירת קשרים חברתיים מצבי רוח חרדות פחדים. הטיפול מתקיים לאורך זמן ונועד לחיזוק הביטחון ולשיפור התפקוד הכולל של הילד. אחת לחודש משולבת הדרכת הורים.


טיפול ממוקד לילדים מכוון קשב
טיפול ממוקד של 10 מפגשים המתבסס על אבחנת הפרעת קשב , בעיות התארגנות, קשיי ויסות. הטיפול משלב הדרכת הורים ומשלב בתוכו שיעורי בית ועבודה בין הפגישות.


טיפול קבוצתי - לילדים עם קשיים חברתיים
טיפול לקבוצה קטנה של ילדים בעלי מכנה משותף ובגיל דומה לשיפור הבנה חברתית, לשיפור הדימוי העצמי, לשכלול התקשורת החברתית. הטיפול משלב הדרכות הורים פרטניות לילדים החברים בקבוצה.


טיפול דיאדי ילד הורה
טיפול שנועד לשפר את מערך היחסים בין הורה לילד. מתאים בעיקר להורים ולילדים צעירים שחשים שיש בתוך הקשר ריחוק שיבוש קושי לקבל את הילד ורגשות שליליים מוגברים. הטיפול מתקיים עם ילד ואחד ההורים לסירוגין ומשלב הדרכת הורים.

 

לפרטים: ניצן חדרה טל. 04-6342985